Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4266
Stary 14.01.2010, 13:44. Tak na marginesie
7 kotów - jeden z warszawskich kibiców na naszym forum określił ekipę poznaniaków jako Lokomotiv Wronki. Chyba najcelniejsza nazwa - odnosi się zarówno do lokalizacji klubu, jak też jego nazwy w wersji międzynarodowej

A co do tych wszystkich "ruchów transferowych" w naszej ekstraklasie w obecnym okienku - to ogarnia człowieka jedynie pusty śmiech i żal. Stilić do Celticu, Mucha do Rangersów, Marcelo do Wolfsburga, Kirm do Olimpiakosu, Lewandowski do Saragossy, Mila do Rosji, wcześniej Brożek do Fulham a Peszko do Lille... jednym słowem nasza liga jest bardzo interesująca, ale wyłącznie dla dziennikarzy szukających plotek i managerów, którzy chcą się wypromować (zgarniając tłustą prowizję, a jakże). Gdzie są te prawdziwe TRANSFERY, tak jak kiedyś sprzedaż Żurawskiego czy przejście Boruca do Celticu? Czyżby światowy ranking rzeczywiście był blisko prawdy, pokazując, jak nisko w światowej hierarchii jest nasza ekstraklasa, z której duże kluby zachodnie już dawno nikogo nie kupiły? Kierunek wschodni to inna historia - Rosjanie chyba "lubią" przepłacać (Jop, Gorawski, etc).
Powód: Aktualizacja
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 14.01.2010 o godz. 13:47.
Odpowiedz cytując