Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4519
Stary 14.01.2010, 13:06
Wróbel to troche jezdziec bez glowy, ale i tak jest lepszym zawodnikiem od np. Łobodzińskiego. Jezeli za free to wg mnie brac.
Odpowiedz cytując