Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kask88
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
18390
14.01.2010, 11:11
http://www.90minut.pl/news/112/news1...Cwielonga.html
Ćwielong może odejść do Śląska Wrocław. Ciekawe czy w jego miejsce przyjdzie lepszy zawodnik
kask88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kask88
Znajdź inne posty napisane przez kask88