Marszałek napisał(a):

Czy do niego nie dociera to,że jest wolny rynek i każdy może sobie iść gdzie chce za ile chce,i że nie każdy musi być wyznawcą jego wątpliwego kunsztu trenerskiego. Tragedia. Komisja ligi czy coś takiego powinno ukarać faceta,bo kompromituje takie zachowanie nasza ligę. Póki co to chce sobie sprowadzić Cwielonga . Transfer na miarę Tarasiewicza.
|
Czyli jak rozumiem Twoim zdaniem trener dalej powinien budowac drużynę w oparciu o między innymi tego zawodnika mimo iż za pół roku go w drużynie nie będzie. Tekst o wolnym rynku jest fenomenalny tylko nie dostrzegasz że nikt Gancarczykowi nie zabronił odejścia, a jedynie trener podjął decyzję że gracz ten nie jest już ważnym ogniwem zespołu bo jak mógłby byc.