Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18385
Stary 14.01.2010, 10:56
Nie rób zadymy i nie nakręcaj jak coś chcesz nie oficjalnie napisać to tak jak radzi;
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
napisz te swoje info w gdybym był bogaty... tam nie dostaniesz bana za ściemnianie
a tu już dość tematu wiem ale nie powiem bo boję się bana
Odpowiedz cytując