Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
18384
14.01.2010, 10:29
Ja tylko powołuje się na gazety
A reszta oficjalnie to tylko moje przemyślenia
ułóż sobie wszystkie klocki układanki, a wyjdzie Ci całość. A co ja wiem, tego nie muszę mówić, bo to tym gorzej dla mnie. Zobaczymy czego dziś się dowiemy z konferencji.
Ostatnio edytowane przez TRNKRN : 14.01.2010 o godz. 10:32.
TRNKRN
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TRNKRN
Znajdź inne posty napisane przez TRNKRN