Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18384
Stary 14.01.2010, 10:29
Ja tylko powołuje się na gazety A reszta oficjalnie to tylko moje przemyślenia ułóż sobie wszystkie klocki układanki, a wyjdzie Ci całość. A co ja wiem, tego nie muszę mówić, bo to tym gorzej dla mnie. Zobaczymy czego dziś się dowiemy z konferencji.
Ostatnio edytowane przez TRNKRN : 14.01.2010 o godz. 10:32.
Odpowiedz cytując