Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
Od: 12.2004
Offline
#
18379
14.01.2010, 09:56
kosaTS
napisał(a):
Czyż nie lepiej by było wypożyczyć Cebanu i Pepe niż sprzedawac
Jop niech jeszcze zostanie do końca sezonu. Paweł Brożek myślę, że już nie odejdzie.
Marcelo za pół roku, albo rok sprzedać.
Nurkovicia OF COURSE zakonktraktować i trzeba by było również Brzyskiego, może Nowaka, może Mile.
Cebanu sam się kupił. Zapłacił 50.000 euro i ma w ręku swoja kartę. Sta jego obecność na testach w Rubiniu Kazań. Oby sie mu wiodło jak najlepiej. Pepe niech już lepiej odejdzie...3 razy spudluje z 5 metrów i Tarasiewicz wyśle go do ME
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded
Zaczyna się od piknika....
Pan Jotka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pan Jotka
Znajdź inne posty napisane przez Pan Jotka