Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18379
Stary 14.01.2010, 09:56
kosaTS napisał(a):Wyświetl post
Czyż nie lepiej by było wypożyczyć Cebanu i Pepe niż sprzedawac
Jop niech jeszcze zostanie do końca sezonu. Paweł Brożek myślę, że już nie odejdzie.
Marcelo za pół roku, albo rok sprzedać. Nurkovicia OF COURSE zakonktraktować i trzeba by było również Brzyskiego, może Nowaka, może Mile.
Cebanu sam się kupił. Zapłacił 50.000 euro i ma w ręku swoja kartę. Sta jego obecność na testach w Rubiniu Kazań. Oby sie mu wiodło jak najlepiej. Pepe niech już lepiej odejdzie...3 razy spudluje z 5 metrów i Tarasiewicz wyśle go do ME
Odpowiedz cytując