|
Po pierwsze idziesz na mecz Wisły Kraków, a nie jakiegoś Can-Packa. Jeśli idziesz do młyna to bilety są za 5 zł, a do tego wypada kupić czerwoną koszulkę za 12 zł. Jeśli nie idziesz do młyna to bilety są bodajże po 10 zł, ale nie jestem pewien, bo nigdy takich nie kupowałem.
|