Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2488
Stary 14.01.2010, 09:32
Po pierwsze idziesz na mecz Wisły Kraków, a nie jakiegoś Can-Packa. Jeśli idziesz do młyna to bilety są za 5 zł, a do tego wypada kupić czerwoną koszulkę za 12 zł. Jeśli nie idziesz do młyna to bilety są bodajże po 10 zł, ale nie jestem pewien, bo nigdy takich nie kupowałem.
Odpowiedz cytując