jest jeszcze jedna, chyba się jakoś akrobatyka nazywa. Najeżdżają na prawie pionową skocznie i kilka fikołków i lądowanie. Tam kijkami można by się zabić
no ale po co zjazdowcom kijki skoro tylko sie odpychają na początku - mogliby je wyrzucić a tak przeszkadzają im do końca
tutaj kilka filmów z freestylem narciarskim
http://www.youtube.com/watch?v=eH5-sAE9UjE
http://www.youtube.com/watch?v=zDlkfO9CUmU
mioże pamięta ktoś coś takiego jak balet na nartach


był nawet dyscypliną pokazową na ZIO w Albertville
potem jakoś słuch zaginął o tej dyscyplinie i chyba zniknęła
http://www.youtube.com/watch?v=fG_nfFZWtVw