Wyświetl pojedynczy post
panew
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 14.01.2010, 08:57
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując - w jakiej dyscyplinie narciarskiej startuje się bez kijków?

Ja kojarzę jedną - skoki


Zakładając że bez kijków jeżdżą zawodowcy i w ogóle jest lepiej to Alberto Tomba był niezłym leszczem
jest jeszcze jedna, chyba się jakoś akrobatyka nazywa. Najeżdżają na prawie pionową skocznie i kilka fikołków i lądowanie. Tam kijkami można by się zabić

no ale po co zjazdowcom kijki skoro tylko sie odpychają na początku - mogliby je wyrzucić a tak przeszkadzają im do końca

tutaj kilka filmów z freestylem narciarskim
http://www.youtube.com/watch?v=eH5-sAE9UjE
http://www.youtube.com/watch?v=zDlkfO9CUmU

mioże pamięta ktoś coś takiego jak balet na nartach
był nawet dyscypliną pokazową na ZIO w Albertville
potem jakoś słuch zaginął o tej dyscyplinie i chyba zniknęła

http://www.youtube.com/watch?v=fG_nfFZWtVw
Ostatnio edytowane przez panew : 14.01.2010 o godz. 09:04.
Myjcie owoce zakazane
Odpowiedz cytując