Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18365
Stary 14.01.2010, 01:07
Ale panowie wychodzimy przeciez na zero...

pozbywamy sie Cwielonga co marnowal 99 na 100 sytuacji bramkowych a przymierzamy sie do Nowaka czyli tego co nawet jakby te sytuacje mial to i tak ich nie wykorzysta bo bedzie na kolejnym zabiegu czegos tam..

w klubie niezle głowkują
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując