Ale panowie wychodzimy przeciez na zero...
pozbywamy sie Cwielonga co marnowal 99 na 100 sytuacji bramkowych a przymierzamy sie do Nowaka czyli tego co nawet jakby te sytuacje mial to i tak ich nie wykorzysta bo bedzie na kolejnym zabiegu czegos tam..
w klubie niezle głowkują
