Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6694
Stary 14.01.2010, 00:48
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post

Zastanawia mnie też stanowisko Wisły Kraków S.A. w tej historii. A raczej jego brak, cisza w eterze. Raz zdaje się przeczytałem wywiad z prezesem Wilczkiem w którym to stwierdził iż miasto zobowiązało się ( czy też podpisano taką umowę ) do szybkiego wykonania przebudowy. Zastanawiam się czy krawaciki w Radzie Nadzorczej czy też inne osoby decyzyjne skupione wokół Wisły zdają sobie sprawę z powagi sytuacji? A jeśli tak to czemu wokół tej grandy panuje taka cisza? Czy rzeczywiście zwolennicy C. aż tak bardzo zdominowali prasę, media, czy też wreszcie publiczne stołki w naszym mieście?
Słuszna uwaga, o tym samym miałem pisać. Dyskusja o budowie i wszelkich problemach trwa od miesięcy, stanowiska klubu nie pamiętam żadnego!

{ ciach }

DRAMAT ****A! Nieprędko wrócimy na Reymonta....
Powód: nie na temat
Ostatnio edytowane przez rav : 14.01.2010 o godz. 09:46.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując