mozdzierz napisał(a):

Zastanawia mnie też stanowisko Wisły Kraków S.A. w tej historii. A raczej jego brak, cisza w eterze. Raz zdaje się przeczytałem wywiad z prezesem Wilczkiem w którym to stwierdził iż miasto zobowiązało się ( czy też podpisano taką umowę ) do szybkiego wykonania przebudowy. Zastanawiam się czy krawaciki w Radzie Nadzorczej czy też inne osoby decyzyjne skupione wokół Wisły zdają sobie sprawę z powagi sytuacji? A jeśli tak to czemu wokół tej grandy panuje taka cisza? Czy rzeczywiście zwolennicy C. aż tak bardzo zdominowali prasę, media, czy też wreszcie publiczne stołki w naszym mieście?
|
Słuszna uwaga, o tym samym miałem pisać. Dyskusja o budowie i wszelkich problemach trwa od miesięcy, stanowiska klubu nie pamiętam żadnego!
{ ciach }
DRAMAT ****A! Nieprędko wrócimy na Reymonta....