Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18363
Stary 13.01.2010, 23:53
Raphael napisał(a):Wyświetl post
Dodatkowo, albo celowo kłamiesz pisząc o tym, że Nowak "praktycznie w ogóle nie gra" albo po prostu nie wiesz o czym piszesz bo nie znasz faktów.
Ostatnie 4 sezony D. Nowaka:
2006/07 - 17 meczów w Ekstraklasie (6 goli)
2007/08 - 17 (2)
2008/09 - 23 (10)
2009/10 (tylko r. jesienna) - 7 meczów (2)
Razem zagrał w blisko 60% meczów na przestrzeni ostatnich 4 sezonów.
Nie no kapitalne statystyki! W tej rundzie aż 7 meczy tylko zapomniałeś dodać że większość z ławki na te 7 razy 90minut rozegrał tylko w dwóch spotkaniach reszta to tak od 30 do 15 minut na boisku. Z tych wszystkich rozegranych przez niego meczy to 50% to wchodzenie z ławki po wyleczonej kontuzji.
Odpowiedz cytując