Wyświetl pojedynczy post
TSwislak130
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6687
Stary 13.01.2010, 22:29
Napewno tak, nie mamy jeszcze nic, ale skoro jest podpisany przetarg i wszystko idzie do przodu to czemu nie być większym optymistą. Ja wierze władzom miasta i klubowi, jestem pewny, że spełnią poniższą obietnicę.
http://futbolnet.pl/wiadomosci/nowy-...ly-juz-w-lipcu
Odpowiedz cytując