Napewno tak, nie mamy jeszcze nic, ale skoro jest podpisany przetarg i wszystko idzie do przodu to czemu nie być większym optymistą. Ja wierze władzom miasta i klubowi, jestem pewny, że spełnią poniższą obietnicę.
http://futbolnet.pl/wiadomosci/nowy-...ly-juz-w-lipcu