Wyświetl pojedynczy post
kuba181819
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#505
Stary 13.01.2010, 21:36
Wczoraj z polaka mielismy juz takie porzadne (tzn osteplowane, obrazek kolorowy i te kartki takie grubsze), a dzisiaj ze scislych to wygladalo to jak taka zwykla kserowka
Odpowiedz cytując