Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
kuba181819
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
505
13.01.2010, 21:36
Wczoraj z polaka mielismy juz takie porzadne (tzn osteplowane, obrazek kolorowy
i te kartki takie grubsze), a dzisiaj ze scislych to wygladalo to jak taka zwykla kserowka
kuba181819
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba181819
Znajdź inne posty napisane przez kuba181819