Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6662
Stary 13.01.2010, 20:27
Jest dokładnie tak jak mówiłem - stadion nie zostanie oddany do użytku latem, bo umowa z Polimexem nie obejmuje położenia murawy i innych elementów niezbędnych do ukończenia i dopuszczenia do użytku obiektu. Mało tego, nie ma obecnie na nie ani pieniędzy, ani planu ich pozyskania, ani nawet zarysu planu owego "planu pozyskania" (niech to robi "operator"). Zatem te elementy nie powstaną.

Swoją drogą jaki debil uznał, że kompletny stadion nie wymaga murawy, skoro nie zapisał jej w projekcie budowy? To jest niesamowita kompromitacja urzędników miejskich. Cała tą operację, szczegóły zlecenia dla Polimexu robili chyba ludzie o IQ -1, którzy jeszcze chcą, by mieszkańcy ich tera ponownie wybrali. W głowie się nie mieści ta niekompetencja i ignorancja.

Majchrowski się znów totalnie zbłaźnił. Brak słów.

SKWK i klub muszą reagować. Tego nie wolno zostawić. Nie można stanąć biernie i czekać. Musi powstać plan rozwiązania sytuacji, nacisku na urzędników miejskich przed wyborami, bo stadionu i za rok nie ukończą przy takim postępowaniu. Przecież chyba wszyscy widzą, w którą stronę wszystko zmierza. Sprawę trzeba nagłośnić, wykorzystać media, prasę i inne możliwości wywarcia presji.
Ostatnio edytowane przez Markus : 13.01.2010 o godz. 20:39.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując