|
Szanowni państwo - TO JEST DRAMAT - jest dokładnie tak, jak ostrzegałem. ZERO PLANÓW, ZERO NADZORU, ZERO JAKICHKOLWIEK KONKRETÓW, ZERO JAKICHKOLWIEK INFORMACJI. Ta inwestycja jest poza jakąkolwiek kontrolą.
Czas na bardzo poważną debatę miejską w sprawie inwestycji przy Reymonta 22 i to na cholernie serio. Inaczej w Lipcu Wisła nie zagra w pucharach. Może pora na Wiślackie miasteczko namiotowe pod Urzędem Miasta i Radą Miasta, to wtedy media wreszcie zainteresują się tym 6-cio letnim skandalem inwestycyjnym. Prezydent Krakowa to nie jest gospodarz miasta, to jest wyłącznie gospodarz Cracovii, gdzie potrafił perfekcyjnie i kompleksowo zadbać o ich inwestycje.
Ostatnio edytowane przez kot : 13.01.2010 o godz. 20:44.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|