|
Ludzie wyluzujcie. Ćwielong jeszcze nie odszedł,a przed okienkiem to większość kibiców mówiła żeby się go pozbyć . Ja pamiętam jak Skorża mówił że zgodzi się na odejście któregoś z naszych piłkarzy którzy nie spełniają pokładanych w nich oczekiwań tylko w przypadku kiedy będzie pewny że na miejsce tego piłkarza przyjdzie ktoś inny lepszy więc jeśli odejdzie Ćwielong to przyjdzie ktoś na jego miejsce i koniec pierd......a. Poczekajmy na oficjalne info.
|