Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
s2pac
Junior Member
Od: 11.2007
Offline
#
18325
13.01.2010, 16:50
Tylko kłopot wygląda tak, że jest WCZESNYM Brożkiem od dłuższego czasu, już chyba 2 lata?
s2pac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s2pac
Znajdź inne posty napisane przez s2pac