Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kirm171
Junior Member
Od: 01.2010
Offline
#
18323
13.01.2010, 16:37
Cwielong to nie jest super piłkarz, moim zdanie gorsza wersja Paulisty, mimo tego że strzela tylko na pustą to potrafił wejść z rezerwy i trochę rozruszać tą grę. Teraz nie będzie kto miał tego robić.
kirm171
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kirm171
Znajdź inne posty napisane przez kirm171