Ćwielong w Śląsku Wrocław?
http://goool.pl/ekstraklasa/650-wielong-w-lsku.html
Cytat:
|
W tej chwili oba kluby dogadują cenę piłkarza. Jeżeli dojdą do porozumienia to Ćwielong jest już gotowy aby natychmiast przyjechać na Oporowską - mówi menedżer piłkarza, Radosław Osuch. Pomocnik ma trafić do Wrocławia za kwotę kilkuset tysięcy złotych.
|
Osuch to manager Ćwielonga, dlatego info jest prawdziwe.W sumie to będzie bardzo dobry interes dla Wisły. Pozbędą się słabego (jak na Wisłę) gracza i dostaną za niego z 500 tysięcy złotych.