Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18321
Stary 13.01.2010, 16:12
Ćwielong w Śląsku Wrocław?

http://goool.pl/ekstraklasa/650-wielong-w-lsku.html

Cytat:
W tej chwili oba kluby dogadują cenę piłkarza. Jeżeli dojdą do porozumienia to Ćwielong jest już gotowy aby natychmiast przyjechać na Oporowską - mówi menedżer piłkarza, Radosław Osuch. Pomocnik ma trafić do Wrocławia za kwotę kilkuset tysięcy złotych.
Osuch to manager Ćwielonga, dlatego info jest prawdziwe.W sumie to będzie bardzo dobry interes dla Wisły. Pozbędą się słabego (jak na Wisłę) gracza i dostaną za niego z 500 tysięcy złotych.
Ostatnio edytowane przez Peroslaw88 : 13.01.2010 o godz. 16:15.
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując