Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6648
Stary 13.01.2010, 15:18
Jakoś sobie nie przypominam żeby dach miał być montowany w tym terminie. Wspominano o końcu/początku roku. Chyba że mówisz o "daszku" który wylewany był właśnie w tym terminie
Ostatnio edytowane przez Wicked : 13.01.2010 o godz. 15:24.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując