Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
6648
13.01.2010, 15:18
Jakoś sobie nie przypominam żeby dach miał być montowany w tym terminie. Wspominano o końcu/początku roku. Chyba że mówisz o "daszku" który wylewany był właśnie w tym terminie
Ostatnio edytowane przez Wicked : 13.01.2010 o godz. 15:24.
ULTRAS NOWA HUTA
Wicked
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wicked
Znajdź inne posty napisane przez Wicked