Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13690
Stary 13.01.2010, 15:04
Proud napisał(a):Wyświetl post
dobra Panie i Panowie, potrzebuję dobrego i w miarę taniego dentysty najlepiej w okolicach MS AGH albo gdzieś z dobrym dojazdem. Gdzie warto iść?

chodzi mi o to, abym nie zapłacił 350zł za wizytę, tylko tak do 200 - 250. Bo słyszałem że w krk to ceny są masakra.

A może ktoś chodzi do stomatologa na Cichym Kąciku, zaraz przy miasteczku studenckim? jakieś opinie?

pozdr
na szwedzkiej placilem 75 albo 85zl za leczenie kanalowe, potrzebowalem podwojnego znieczulenia, ale nic doplacac nie musialem
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując