Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13689
Stary 13.01.2010, 14:59
Proud napisał(a):Wyświetl post
dzięki, mam jeszcze takie pytanie

za każdą wizytę płaciłeś podobnie?

bo nie wiem czy nie będę musiał leczyć kanałowo...a to już sporo droższe jest.
Najwiecej zapłaciłem za wizyte 300 zł ale robiła mi 2 zęby.
A co do kanałowego, mi dała lekarstwo na pół roku i potem zadecyduje czy konieczne leczenie kanałowe czy zwykłe.


szprotson napisał(a):Wyświetl post
ma ktos jakies zaproszenia na konta torrentowe?
Raz dostałeś, to zaraz cie wyjebali bo nie seedowałeś.
Ostatnio edytowane przez WislakWiDoK : 13.01.2010 o godz. 15:03.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując