Proud napisał(a):

dzięki, mam jeszcze takie pytanie
za każdą wizytę płaciłeś podobnie?
bo nie wiem czy nie będę musiał leczyć kanałowo...a to już sporo droższe jest.
|
Najwiecej zapłaciłem za wizyte 300 zł ale robiła mi 2 zęby.
A co do kanałowego, mi dała lekarstwo na pół roku i potem zadecyduje czy konieczne leczenie kanałowe czy zwykłe.
szprotson napisał(a):

|
ma ktos jakies zaproszenia na konta torrentowe?
|
Raz dostałeś, to zaraz cie wyjebali bo nie seedowałeś.