Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6646
Stary 13.01.2010, 14:19
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie trzymam kciuków za Wrocław, bo nie obraziłbym się na UEFA, gdyby podjęła decyzję o zamianie go na Kraków.

Niestety, gołym okiem widać, że i u nas budowa sie ślimaczy. Prace postępują powolutku. Dach nad C ma już teraz przynajmniej 4 miesięczne opóźnienie (pierwotnie miał być instalowany na przełomie września i października).

Wciąż nie rozwiązane są sprawy wyłonienia operatora, położenia murawy, instalacji monitoringu, kołowrotków, dróg dojścia do D itd.

Bardzo obawiam się o czerwcowy termin oddania inwestycji.

Pokaż mi, gdzie wyczytałeś, że dach pierwotnie mia być montowany na przełomie września i października? To nie miało prawa się udać, ponieważ dopiero w maju/czerwcu trybuna wyszła z ziemi.

E: I chyba zaczyna się operacja montowania dachu. Jeden złożony element został przeniesiony bliżej trybuny, bardzo możliwe, że będą go za niedługo montować
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując