Markus napisał(a):

Nie trzymam kciuków za Wrocław, bo nie obraziłbym się na UEFA, gdyby podjęła decyzję o zamianie go na Kraków.
Niestety, gołym okiem widać, że i u nas budowa sie ślimaczy. Prace postępują powolutku. Dach nad C ma już teraz przynajmniej 4 miesięczne opóźnienie (pierwotnie miał być instalowany na przełomie września i października).
Wciąż nie rozwiązane są sprawy wyłonienia operatora, położenia murawy, instalacji monitoringu, kołowrotków, dróg dojścia do D itd.
Bardzo obawiam się o czerwcowy termin oddania inwestycji.
|
Pokaż mi, gdzie wyczytałeś, że dach pierwotnie mia być montowany na przełomie września i października? To nie miało prawa się udać, ponieważ dopiero w maju/czerwcu trybuna wyszła z ziemi.
E: I chyba zaczyna się operacja montowania dachu. Jeden złożony element został przeniesiony bliżej trybuny, bardzo możliwe, że będą go za niedługo montować