Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
kaniewski142
Junior Member
Od: 01.2010
Offline
#
3074
13.01.2010, 14:03
dzieki za spolszczenie. a gdzie mam je wkleić abym mogł grac po pl? z góry thx
kaniewski142
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kaniewski142
Znajdź inne posty napisane przez kaniewski142