Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Davidian
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
1705
13.01.2010, 09:33
Francja i ich Ligue 1 również ma zakaz rekalmy buków tak więc to że jesteśmy w UE akurat w tym temacie nic nie znaczy.
Davidian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Davidian
Znajdź inne posty napisane przez Davidian