Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18311
Stary 13.01.2010, 08:52
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Nie znamy faktów z Cebanu żeby oceniać. Chyba i tak mu się niedługo kończy kontrakt. Po pierwsze to ma chyba prawo nawet go wykupić, więc nie wiem czy Wiśle będzie się chciało o cokolwiek z nim walczyć jeżeli dostaną 50k Euro to zapłacą za Nurkovica albo dadzą Juszczykowi i po kłopocie. Szczerze to Cebanu mnie jakoś bardzo nie przekonuje i uważam, że Juszczyk nawet pewniejszy był w bramce jako rezerwowy.
dokładnie Cebanu jak dostawał szansę to zazwyczaj grał niepewnie.... nie jest to bramkarz na Wisłę, nie ten kaliber. A co do jego angażu w Rubinie to sam się dziwię co oni w nim zobaczyli....
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując