Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18309
Stary 13.01.2010, 00:41
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Niedzielan
Że co? Prezentuje poziom ligowy, nic więcej.
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Może źle się wyraziłem,nie rewelacją,ale prezentujący choć dobry i równy poziom za granicą a u nas w "wielkiej Wiśle" się nie dało bo okazał się za słaby.Nie twierdzę że tak będzie bo może skończyć jak Dolha ale sami przyznacie ze z reguły działa to raczej w 3/4 pozytywnie dla zawodnika.
Nie kojarze takich zawodników. Wszyscy którzy odchodzili, albo byli za dobrzy (w sensie Wisła dostała za nich nie złą kasę), albo za słabi i odchodzili za darmo.

Z Dolhą wiadomo jak było, zresztą z perspektywy czasu nie żałuję, że u nas nie został. Z Niedzielanem bym poczekał, bo na razie strzelił parę goli w słabym Ruchu, gdzie jest liderem... Wątpie czy on albo Sobiech czy Olszar by sie w Wiśle odnaleźli...

Natomiast przykładów, gdzie Wisła sprzedała średniego zawodnika za dużą kasę można mnożyć (Gorawski, Jop, Dudka, pierwsi z brzegu...).
Ddf
Odpowiedz cytując