Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18308
Stary 13.01.2010, 00:11
Apropo Juszczyka....

Przeszedł do Salaminy i został jedną z gwiazd awansu tego zespołu do ichniejszej ekstraklasy. Było tych obcokrajowców w Salaminie kilku a przepisy wymogły, że musi zostać w pierwszej 11 bodajże tylko 2. Zostawili właśnie Juszczyka. Grał z powodzeniem w ekstraklasie mimo niepowodzeń całej drużyny. I teraz najciekawsze. W LIDZE LEPSZEJ NIŻ NASZA. A jak słyszę lamenty, że on niewiele warty to ręce opadają. Cassilas miał 16 lat jak debiutował w Realu. A Wy byście chcieli Kowalewskich, Fabiańskich... Swoją drogą mamy w drużynie chyba 6 innych wolnych etatów na pozycje pozabramkarskie w sensie wzmocnienia na JUŻ. I na tym trzeba się skupić bo póki co to jest DRAMAT.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując