Wyświetl pojedynczy post
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18304
Stary 12.01.2010, 23:46
Mało kto zauważył, że w Wiśle ma zostac zatrudniony dr Wielkoszyńskim. Człowiek z czołówki polskich lekarzy z zakresu medycyny sposrtowej, u którego od lat leczy się Arek Głowacki (i chyba Kuba B.) i co ważniejsze, chwali sobie tą współpracę. Wierzę, że w końcu będzie to człwoiek który zapanuje nad kontuzjami w klubie (uczywiście nie tymi przypadkowymi) i sprowadzenie takiego piłkarza jak Nowak (sam bardzo sceptycznie podchodzę do tego zawodnika w barwach Wisły) wcale nie mija się z celem. Nowak ma kontuzje typowo mięśniowe, a to z tego co się orientuje jest mocnym punktem Pana Wielkoszyńskiego.
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując