WislakWiDoK napisał(a):

Dentima na Widoku. Koszt wyleczenia zęba 110 zł bez zneczulenia, ze znieczuleniem chyba 160 i dojazd przyjemny z miasteczka 501,139,208.
http://www.dentima.pl/
|
dzięki, mam jeszcze takie pytanie
za każdą wizytę płaciłeś podobnie?
bo nie wiem czy nie będę musiał leczyć kanałowo...a to już sporo droższe jest.