Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18303
Stary 12.01.2010, 23:40
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co Wy piszecie o przepłacaniu itp.
Z tego co pisze prasa, to Ilie dogadał się z Wisłą w sprawie WYKUPIENIA swojej karty zawodniczej, za szaleńczą kwotę 50.000 Euro
Otóż to.

3-4 dni temu pojawiło się to info. Też nie rozumiem powyższych dywagacji...


Swoja drogą irytuje, jak lekką ręką pozbywamy się/tracimy piłkarzy.
Tak na szybko - Dolha, Kokoszka, Baszczu, Zieńczuk, Cantoro,nawet taki Leszczak czy Cebanu - odchodzili albo za darmo, albo za jakieś grosze. Spokojnie z 1 mln euro by się uciułało za nich wszystkich przy rozsądnej polityce. Trudno się potem dziwić, że transferów z prawdziwego zdarzenia brak.
Odpowiedz cytując