|
powiem tak Ja pier... taką politykę transferową moja wiara w klub umarła właśnie nic sie nie zmienia na lepsze brak żadnego pomysłu oddajmy jeszcze cebanu marcelo i alvareza i ewentualnie małego przecie mamy taką silną i szeroką kadrę ze trener nie może sie zdecydować kogo do skłądu wybrac....
Myśle że dla wielu z nas by było lepiej zostać przy Koszykarkach... mniej bólu serca i mnie zawodu...
Dla mnie dramat.........
|