Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18301
Stary 12.01.2010, 23:31
powiem tak Ja pier... taką politykę transferową moja wiara w klub umarła właśnie nic sie nie zmienia na lepsze brak żadnego pomysłu oddajmy jeszcze cebanu marcelo i alvareza i ewentualnie małego przecie mamy taką silną i szeroką kadrę ze trener nie może sie zdecydować kogo do skłądu wybrac....

Myśle że dla wielu z nas by było lepiej zostać przy Koszykarkach... mniej bólu serca i mnie zawodu...

Dla mnie dramat.........
Odpowiedz cytując