Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18295
Stary 12.01.2010, 23:04
Bronex napisał(a):Wyświetl post

PS. Drogi Marszałku czasy i kwoty jakich tu piszesz już dawno minęły. Oni są na etapie ,że przepłacają piłkarzy dobry albo bardzo dobrych.
Tylko przepłacić u nich a u nas to dwie różne rzeczy. Dla nas 100 tysięcy euro to ładny grosz dla nich to żaden wydatek. A jakby tyle zapłacili za Ilie to by przepłacili ot, i jest to szastanie kasą. A to,że nie ma u nich wzmianki o testach!?. Pewnie nie jednego testują i ciężko aby każdego wspominali na swojej stronie.

Przecież on nie idzie tam z zamiarem wygryzienia kogoś z składu a raczej dla zmiany otoczenia.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 12.01.2010 o godz. 23:06.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując