Bronex napisał(a):

PS. Drogi Marszałku czasy i kwoty jakich tu piszesz już dawno minęły. Oni są na etapie ,że przepłacają piłkarzy dobry albo bardzo dobrych.
|
Tylko przepłacić u nich a u nas to dwie różne rzeczy. Dla nas 100 tysięcy euro to ładny grosz dla nich to żaden wydatek. A jakby tyle zapłacili za Ilie to by przepłacili ot, i jest to szastanie kasą. A to,że nie ma u nich wzmianki o testach!?. Pewnie nie jednego testują i ciężko aby każdego wspominali na swojej stronie.
Przecież on nie idzie tam z zamiarem wygryzienia kogoś z składu a raczej dla zmiany otoczenia.