Jak to się dzieje, że nie ważne jakie mamy transfery wszyscy marudzą

? Przyszedł Kirm i Alvarez plus Garguła źle bo jakiś 12 latek co pół roku czuje się oszukany przez Wisłę!!! Matko człowieku zacznij kibicować Zniczowi Pruszków to zobaczysz co to znaczy brak transferów i smutek w klubie!!!
Trwają testy, skauci szukają wzmocnień, sam trener pewnie też jest zabiegany... ale nawet jak sprowadzi Beckhama to będzie źle bo on już jest stary no i grał w USA a wszyscy wiedzą jaka to słaba liga. Dajcie tym ludziom pracować bo to ich zawód i są od nas w tym lepsi!
Co do Juszczyka to szkoda mi chłopaka bo zawsze był oddany Wiśle, jednak nie widzę go w klubie z powodów sportowych. Skoro Ilie wylądował w na testach w Rosji to znaczy, że jesteśmy bliscy podpisania kontraktu z jakimś bramkarzem, który będzie mógł rywalizować z Pawełkiem. Nie wierzę, że trener zostawi tak newralgiczną pozycję w rękach jedynie Pawełka i Juszczyka, który nigdy do asów nie należał musi do nas trafić ktoś o poziomie przynajmniej Mariusza.
Co do Dawida Nowaka to słusznie napisał ktoś przede mną, że jeśli będzie odpowiednio prowadzony na treningach to ma szansę być ogromnym wzmocnieniem. Pytanie czy w Wisła jest w stanie zagwarantować tak indywidualne podejście do zawodnika?
Czekam na pierwszy obóz, zobaczymy kto przyjedzie na testy i wtedy będzie można troszkę szerzej komentować poczynania klubu.