Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18292
Stary 12.01.2010, 22:49
Osobiście szkoda by mi było gdyby Cebanu miał odejść. Jeśli na jego miejsce ma przyjść Juszczyk no to sytuacja w klubie naprawdę musi być tragicznie. Straszny bałagan u nas w klubie panuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie..
Odpowiedz cytując