Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18290
Stary 12.01.2010, 22:37
Jop - przepłącony przez FK Moskwa, Gorawski - przepłacony przez FK Moskwa, Jańczykjak to piszę to sam nie wierzę,4 mln dolarów do CSKAA. Jak pokazuje historia i w ogóle każde okienko transferowe w Rosji, oni mają naprawdę duży problem w relacjach cena - produkt. To wszytko,że tak to ujmę zobowiązuje do tego aby naciągnąć rozpalonych Tatarów na kolejną soczystą sumę. Z 500 tysięcy euro to Cebeanu jest wart,no nie A jeszcze żeby pokazać Polsze jaki to u nich dobrobyt to zapłacą,a co. I to gotówką.


Nie ma co rozpaczać nad Ilie. Szans żadnych u nas nie dostawał, grał mało. Z wypożyczenia do Bytomia wyszły nici, a szkoda może by się tam rozegrał. Wszytko to jest gdybanie,jemu nie ma się co dziwić,trener jakby nie miał do niego zaufania,wychodził na jedno spotkanie,dwa, później ława. Pawełek grał słabo a on na ławie siedział. Tak naprawdę nikt nie wie co on umie.Tylko tylko aby dobrze się zaprezentował,i niech sam nie wykupuje kontraktu tylko niech zrobią to za niego chłopcy z Tatarstanu.

A tak naprawdę to tylko dewagacje nam zostają,bo on jest tam tylko na testach. Jak ich nie przejdzie to zostaje czy też odchodzi?
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 12.01.2010 o godz. 22:39.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując