Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18284
Stary 12.01.2010, 22:22
Cebanu jak na młodego zawodnika nie był zły.Sadze ze Juszczyk nie jest lepszy od niego ,jak go Ruscy wezma to mam nadzieje ze przynajmniej przeplaca
Odpowiedz cytując