Żmijka napisał(a):

|
Idzie jakiś dojechać na Zarabie (Myślenice) pksem, busami czy czymś? Z Krk oczywiście.
|
idzie pekaesem wysiadasz na dworcu i specerek albo taryfa a busem wysiadasz na slowackiego bo mniejszy spacer zapytasz sie w busie to Ci kazdy powie jak dotrzec