Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13672
Stary 12.01.2010, 21:48
http://shipo.pl/

Mam taki problem na powyższej stronie. Nie dam rady grac bo coś jest zrypane, tzn. naciskam np. graj i nic, zero odzewu jakby przycisk nie działał nie wchodzi i cały czas jest ta sama strona.
Mam jakiś może program ściągnac czy coś w tym stylu? Wie ktoś?
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując