LuKaS TSW napisał(a):

|
Wybieram się jutro do Cinemy na "Ciacho", czy ktoś z Was korzystał z promocji "Środa z Orange" z tymi biletami 1+1 gratis? jeśli tak to jak to działa?
|
tylko jesli jeszcze nie wyslales sms, to moze to byc juz "nieaktualne", tzn ja wyslalem kiedys w srode i dostalem odp, ze juz zostal wyczerpany "limit" :/ najlepiej jak planujesz isc w srode to w poniedzialek wyslac smsa