gigant napisał(a):

Jesli klub zaczyna mysleć o Juszczyku to lepiej na pełnej ****ie iść dalej. Angelo Hugues pewnie jeszcze da radę. Ivan Trabalik nie będzie słabszy. Bobrowicz i Sarnat umoczeni, Piekutowski ciężka kontuzja. Wygląda na to że 27 testowanym, choć nie testowanym bramkarzem, zostanie Marcin "Juhu" Juszczyk. Gratulacje. Wreszcie trafiliśmy z bramkarzem.
Na innych pozycjach czekają jeszcze w kolejności Marek i Bogdan Zającowie, Matyja często się plącze po Kauflandzie , więc pewnie ma dużo czasu. W pomocy Kaziu Moskal i Rysiu Czerwiec są cały czas w treningu, a w ataku podobno Marek Koniarek do tej pory się moczy w nocy z powodu niezdobycia bramki w barwach Wisły.
Na czas okienek transferowych powinnismy zamknąc ten temat i wszelkie newsy z obozu Wisły, by ewentualnie triumfować na końcu jak z Kirmem.
|
była taka piosenka
no woman no cry ućpanego do nieprzytomności Marleya

dedykuję ją wszystkim zawiedzionym brakiem transferów
Maciek obiecał III transfery?
I co? No i kurna są: Cleber, Kowalski i Juszczyk
wszystko się zgadza, a Edek z kredek i Czech z Csaplandii mogą jechać wymoczyć nogi na Cyper albo na inną Kretę
w poczuciu dobrze wypełnionych zadań
no