Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18279
Stary 12.01.2010, 21:39
gigant napisał(a):Wyświetl post
Jesli klub zaczyna mysleć o Juszczyku to lepiej na pełnej ****ie iść dalej. Angelo Hugues pewnie jeszcze da radę. Ivan Trabalik nie będzie słabszy. Bobrowicz i Sarnat umoczeni, Piekutowski ciężka kontuzja. Wygląda na to że 27 testowanym, choć nie testowanym bramkarzem, zostanie Marcin "Juhu" Juszczyk. Gratulacje. Wreszcie trafiliśmy z bramkarzem.

Na innych pozycjach czekają jeszcze w kolejności Marek i Bogdan Zającowie, Matyja często się plącze po Kauflandzie , więc pewnie ma dużo czasu. W pomocy Kaziu Moskal i Rysiu Czerwiec są cały czas w treningu, a w ataku podobno Marek Koniarek do tej pory się moczy w nocy z powodu niezdobycia bramki w barwach Wisły.

Na czas okienek transferowych powinnismy zamknąc ten temat i wszelkie newsy z obozu Wisły, by ewentualnie triumfować na końcu jak z Kirmem.
była taka piosenka
no woman no cry ućpanego do nieprzytomności Marleya
dedykuję ją wszystkim zawiedzionym brakiem transferów
Maciek obiecał III transfery?
I co? No i kurna są: Cleber, Kowalski i Juszczyk

wszystko się zgadza, a Edek z kredek i Czech z Csaplandii mogą jechać wymoczyć nogi na Cyper albo na inną Kretę
w poczuciu dobrze wypełnionych zadań
no
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując