|
Markus - a co sądzisz o Costlym? W sumie pod "wiślackie kategorie transferowe" by podpadał (wysoki, silny napastnik), trochę humorzasty, ale mniej "szklany" niż Nowak. Strzela(ł) gole w reprezentacji (np. Meksykowi), kontrakt kończy mu się niebawem, więc może nie będzie zbyt dużo kosztował. Brożek wciąż się leczy, Małecki jeszcze nie jest zbyt doświadczonym graczem, Boguski nie jest typowym "killerem". A w ofensywie u nas bieda, co w 2009 r. trzy drużyny na L potrafiły boleśnie wykorzystać. Skoro sam Costly mówił, że gdyby miał zostać w Polsce, to "chciałby grać w Wiśle", zatem...?
|