1q2 napisał(a):

Nie sądzę by po wtopie z Gargułą, ktokolwiek decyzyjny pozwolił na ten transfer i to za taką kasę.
Szkoda Nowaka bo ponoć to na prawdę konkretny jak na naszą ligę gracz - niby gra więcej niż nie gra ale znając nasze szczęście to przyjdzie i będzie bum - kolejny do listy wiecznie kontuzjowanych
ps ale napastnik to by się przydał bo wygląda na to że teraz z Pawłem będzie niekończąca się historia.
|
Wieczny pech, złe szkolenie w młodym wieku, przeforsowanie wówczas organizmu - nieważne. Liczy się to, że ciągle i regularnie łapie kontuzje wykluczającego go z gry na długo od wielu lat.
Szkoda Nowaka, ale naprawdę nie można kupwować tego typu ciągle "rozsypujących się" piłkarzy. To nas nas nigdzie nie zaprowadzi. Te pieniądze (o ile w ogóle są) lepiej zainwestować inaczej.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"