wolfy napisał(a):

Jedyna nadzieja w Jaroszu, ze nie pozwoli sprowadzić "człowieka-kontuzji" do Wisły.
Chyba, że to tylko kolejna plotka.
|
Nie sądzę by po wtopie z Gargułą, ktokolwiek decyzyjny pozwolił na ten transfer i to za taką kasę.
Szkoda Nowaka bo ponoć to na prawdę konkretny jak na naszą ligę gracz - niby gra więcej niż nie gra ale znając nasze szczęście to przyjdzie i będzie bum - kolejny do listy wiecznie kontuzjowanych
ps ale napastnik to by się przydał bo wygląda na to że teraz z Pawłem będzie niekończąca się historia.