mam świadomość, że Xbox jest produktem MS i dlatego wychodzą też te gry na PC, ale tu chodzi o eksluzywność w temacie konsol, a nie wszystkim platform.
wg mnie te właśnie eksluzywy, są i tak inaczej trochę robione na PC i konsole, bo komp raczej nie udźwignie tego wszystkiego co jest w stanie dźwignąć procek w konsoli, dlatego porównywanie takie jest bez sensu. te gry są trochę okrojone czy coś.
takie moje zdanie
