wojtala88 napisał(a):

|
a jeszcze lepsze jest MMA z EA SPORTS...to jest już miazga...naprawde polecam
|
Nie pamiętam żeby ta gra już wyszła
@Stawski - ja mam zwykłe podłączenie po przez router do X'a i wcale mi nie przeszkadza kabelek. Po co mi kupować ten cały wi-fi router. Do pada pakuje akumulatorki i cieszę się zabawą. Jak się wyczerpią ładuje zwykłą ładowarką do akumulatorków. Proste? prawda.
@Maciejo - Jakim cudem głośno Ci chodzi Xbox? Mój jest bardzo cichutki - może dlatego, że mam Jaspera.