Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 12.01.2010, 15:23
wojtala88 napisał(a):Wyświetl post
a jeszcze lepsze jest MMA z EA SPORTS...to jest już miazga...naprawde polecam
Nie pamiętam żeby ta gra już wyszła

@Stawski - ja mam zwykłe podłączenie po przez router do X'a i wcale mi nie przeszkadza kabelek. Po co mi kupować ten cały wi-fi router. Do pada pakuje akumulatorki i cieszę się zabawą. Jak się wyczerpią ładuje zwykłą ładowarką do akumulatorków. Proste? prawda.

@Maciejo - Jakim cudem głośno Ci chodzi Xbox? Mój jest bardzo cichutki - może dlatego, że mam Jaspera.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując