Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4514
Stary 12.01.2010, 14:02
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
A po co nam Gancarczyk (frajerstwo odkręcił ostre.. Śląsk i jej kibice zajmą się nim należycie) czy taki Brzyski?
My jesteśmy Wisła, a nie Polonia Warszawa..więcej powagi..
Ja nic nie pisałem o Gancarczyku, bo na niego i tak już za późno. Co do Brzyskiego to to miałby być zmiennik Piotra Brożka, a lepszego zmiennika za takie pieniądze nie znajdziesz.
Odpowiedz cytując