SpoXsteR napisał(a):

A po co nam Gancarczyk (frajerstwo odkręcił ostre.. Śląsk i jej kibice zajmą się nim należycie) czy taki Brzyski?
My jesteśmy Wisła, a nie Polonia Warszawa..więcej powagi..
|
Ja nic nie pisałem o Gancarczyku, bo na niego i tak już za późno. Co do Brzyskiego to to miałby być zmiennik Piotra Brożka, a lepszego zmiennika za takie pieniądze nie znajdziesz.