Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18260
Stary 12.01.2010, 14:01
emjot napisał(a):Wyświetl post
bo nie jest wolny
kontrakt w Regginie ma do 2012
tak przynajmniej stało w sylwestrowym DP
no chyba że redaktory już pijane były i cóś popieprzyły
Nie lubię się tym syfem posługiwać ale : Pablo Álvarez ist ausgeliehen von ... Reggina Calcio Vertrag bis 30.06.2010

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ez/profil.html
Odpowiedz cytując