Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18252
Stary 12.01.2010, 11:10
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Nowak za pół miliona w Wiśle?
Zapewne w Wiśle znają problemy z mięśniami Dawida i odpowiednio obwarują kontrakt. A to może oznaczać wielkie problemy z kontraktem indywidualny. Co z tego, że się kluby dogadają.

Swoją drogą ciekawe jakby grała Wisła gdyby przyszedł?
Kirm Sobol Diaz Małecki Nowak Brożek
a jest jeszcze Boguski

kurde najlepiej byłoby wymienić się na Jirsaka. Jirsak do Bełchatowa a Nowak do Wisły. A kupić jakiegoś pomocnika.
Bełchatów byłby dobry klub dla Tomka. Byłby tam gwiazdą.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 12.01.2010 o godz. 11:27.
Odpowiedz cytując