http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Nowak za pół miliona w Wiśle?
Zapewne w Wiśle znają problemy z mięśniami Dawida i odpowiednio obwarują kontrakt. A to może oznaczać wielkie problemy z kontraktem indywidualny. Co z tego, że się kluby dogadają.
Swoją drogą ciekawe jakby grała Wisła gdyby przyszedł?
Kirm Sobol Diaz Małecki Nowak Brożek
a jest jeszcze Boguski
kurde najlepiej byłoby wymienić się na Jirsaka. Jirsak do Bełchatowa a Nowak do Wisły. A kupić jakiegoś pomocnika.
Bełchatów byłby dobry klub dla Tomka. Byłby tam gwiazdą.